TT Baskı ve Promosyon olarak, promosyon sektörünün ihtiyacı olan tüm baskı çözümlerini tek bir çatıda topladık. Tüm siparişleriniz kendi bünyemizdeki baskı makinelerimizde basılıyor. Böylelikle hızlı teslimat ve kaliteli baskı ile üretilen ürünleriniz, kalite kontrol uzmanlarımız tarafından tek tek kontrol edilerek, paketleme ünitesine gönderiliyor.  Promosyon siparişlerinizde baskı sebebiyle yaşanan geç teslimat, hatalı baskı gibi sürprizlerle karşılaşma oranı sıfıra iniyor.

UV BASKI

 

Parkurumuzda bulunan UV baskı makinelerimiz ile düz yüzeye sahip tüm ürünlere full renkli baskı yapabiliyoruz. Üstelik adet sınırlaması olmaksızın, hem logolarınız hem de kişiselleştirilmiş baskılarınız artık en hızlı ve en kaliteli şekilde MİMAKİ UV Baskı makinelerimiz ile hizmetinizde. Ajanda, defter, geri dönüşümlü ürünler, kalemler, powerbankler ve usb bellekler UV BASKI kalitesiyle artık çok daha canlı.

 

 

 

 

LAZER BASKI

 

Tüm metal ve deri ürünlere lazer kazıma yöntemiyle yapılan bu baskı tekniğiyle hem logo, hem de kişiselleştirilmiş baskılarınız artık çok daha kalıcı. Metal kalemler, anahtarlıklar, metal usb bellekler, metal powerbankler, kartvizitlikler, ajanda ve defterlere lazer baskı yapabiliyoruz.

 

 

 

 

 

OFSET BASKI

 

Kendi bünyemizde bulunan OFSET BASKI MAKİNELERİMİZ ile defter, bloknot, karton çanta, spiralli ürünler, takvimler ve masa üstü matbaa ürünlerini ilk elden en uygun fiyata Saygı Reklam’da bulabilirsiniz. Matbaa ürünlerimizi incelemek isterseniz www.ttbaskipromosyon.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

 

DİJİTAL BASKI

 

Bildiğiniz üzere ofset baskı düşük adetlerde yüksek maliyetlere ulaşmaktadır. Saygı Reklam olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözüm sunmak görevimizdir. Bu sebeple düşük adetli matbaa ve kağıt grubu siparişleriniz ve kişiselleştirilmiş baskıları Develop İneo marka dijital baskı makinelerimiz ile artık çok daha uygun fiyata sunulmaktadır. Dijital baskı tekniği ile düşük adetli duvar saati kadran baskıları, kartvizitler, düşük adetli bloknot, broşür vb. siparişleriniz en hızlı ve en kaliteli şekilde TT Baskı ve Promosyon'da üretilmektedir..

 

 

 

SERİGRAF BASKI

 

Tek renk ve iki renk baskılarınız serigraf baskı yöntemiyle uygulanmaktadır. Serigraf baskı, az renkli ve adetli baskılarınız için uygun maliyetli bir çözümdür. Ajanda ve defterler, duvar saati kadranları, geri dönüşümlü ürünler, kalemler ve çakmaklar için uygulanabilen bir baskı tekniğidir.

 

 

 

 

TAMPON BASKI

 

Tek renk ve iki renk baskılarınız için kalem, çakmak gibi küçük ürünlerde uygulanan bu baskı tekniği, aynı zamanda uygun maliyetlidir.  Kalem, çakmak, usb bellek, anahtarlık vb. ürün gruplarında bu baskı tekniğini kullanıyoruz.

 

 

 

 

 

GOFRE-KLİŞE (SICAK) BASKI

 

Genellikle termo deri ürünler üzerine kabartma ya da içe doğru kabartma şeklinde uygulanan bu teknikle, ajanda, defter ve organizer gibi promosyon ürünlerine baskı yapmaktayız

 

 

 

 

 

TRANSFER VE SUBLİMASYON BASKI

 

Genellikle tekstil ürünlerinde kullanılan bu baskı tekniği tişört, şapka, bez çanta gibi ürünlerde kaliteli ve hızlı üretim yapmamızı sağlıyor. Ayrıca SUBLİME KUPA BASKI MAKİNELERİMİZ ile istediğiniz adetlerde tam renkli baskılar TT Baskı ve Promosyon bünyesinden üretilebilmektedir. Şapka, tişört, bandana, bez çanta, sublimasyon kupa, sublimasyon metal plakalar ve plaketler, kişiye özel baskılı ürünler, yastık, kupa, telefon kapakları vb. bu baskı tekniği kullanılarak üretilmektedir.